Články pro Vaši inspiraci na svatbu

Vše, co potřebujete pro Váš den D

Vše, co potřebujete pro Váš den D

Zajisteni-svateb.cz - 08.02.2017 (přečteno 2160x)

Svatební půjčovna a eshop se již řadu let zabývá službami v oblastech pronájem vybavení na svatby, výroba svatebních dekorací a prodej doplňků na svatbu. Potahy na židle

 Jednou z naších klíčových činnosti je půjčovna svatebních potahů na židle, rautových sukní, ubrusů a nádobí, párty stanů a nábytků.

Našimi cílovými zákazníky jsou soukromé osoby, restaurace, hotely i penziony. Orientujeme se na služby, které maximálně ulehčí organizaci svatby, zákazník se o nic nestará. Zajišťujeme dopravu k Vám i zpět, čistíme, pereme. Nabízíme osobní asistenci při přípravě svatby a vlastní dopravu.

Náš tým je složen ze zkušených lidí, kteří s Vámi rádi vše zkonzultují. Průběžně se nám daří každým rokem zvětšovat kapacitu půjčovny i čistírny. Dokážeme proto velmi rychle reagovat. Jsme schopni i v největší špičce kapacitně vybavovat mnoho svateb najednou. Zvětšujeme kapacitu výroby svatebních vývazků a technologie pro výrobu svatebních směrovek, samolepek a monogramů. Naše společnost sídlí v Dolním Újezdu u Litomyšle, ale působíme po celé ČR.

Zpět

Další články:

Svatební inspirace

zobrazit menu