Články pro Vaši inspiraci na svatbu

Vášeň, která trvá už 25 let...

Vášeň, která trvá už 25 let...

Miroslava Zurianová STYLE MODE - 20.01.2017 (přečteno 2215x)

Svatební salon STYLE MODE je salonem s nejdelší tradicí ve východočeském regionu - letos slavíme již jubilejních 25 let v oboru svateb a služeb okolo nich. Historicky po spoustě spokojených nevěst, které jsme oblékli do vysněných svatebních šatů, se k nám již vrací i druhá generace nevěst, jejíchž matky si u nás před léty vybraly.

Velice nás těší, že jsme jako jediný salon v Pardubicích a okolí dokázali vybudovat dlouholetou tradici a jsme přesvědčeni, že naše nevěsty jsou ty nekrásnější... Od letošního roku jsme nově navázali velice úspěšnou spolupráci s americkými značkami MORI LEE a MADELINE GARDNER NEW YORK. Pro obě značky navrhuje svatební šaty přední New Yorská návrhářka Madeline Gardner, která je proslulou špičkou v oboru. Její modely oblékají nevěsty na celém světě. Můžete se s nimi potkat v Londýně, Paříži, New Yorku, ale i v dalších světových metropolích a její šaty určují trendy!

Značku jsme zvollili nejen pro jejich krásné modely, ale i kvůli obrovskému rozsahu a množství modelů, které jsou dvakrát ročně doplněny novou kolekci. S našimi mnohaletými zkušeností už víme, jak je důležité neustále doplňovat nabídku o nové modely a udržovat kvalitu poskytovaných služeb na vysoké úrovni. V dnešní době, kdy je díky internetu každá nevěsta zásobována novinkami a informace o nových trendech a módnosti svatebních šatů.

Nově jsme také zavedli několik doplňkových služeb zdarma pro ještě spokojenější zákaznice. Ke svatebním šatům si naše nevěsty mohou půjčit krásné závoje a společenské šaty na převlečení. Půjčují se hlavně krátké po-půlnoční šaty v barvách White, Ivory a Blusch. Je tak zajištěno, že i na pozdější večerní party je nevěsta "nevěstou v bílém".

Dále jsme od letošního roku zavedli každé poslední pondělí v měsíci líčení zdarma pro naše nevěsty. Zákaznice tak nemusí platit za zkoušku líčení a pokud jsou spokojené mohou se za zvýhodněnou cenu přímo domluvit na dalším líčení před svatbou. Tyto doprovodné služby si naše v poslední době nevěsty hodně oblíbily a chválí si je. Naším hlavním posláním posláním je pro nás to na svatbě nejdůležitější  štastná a spokojená nevěsta.

Další možností je vybrat si svatební šaty z jakékoliv dostupné kolekce svatebních šatů našich dodavatelů, které standartně v salonu nemáme a my pro Vás vámi vybraný model, který Vám přesně padne, zdarma objednáme. Pokud si některá nevěsta přeje být ve svých vysněných svatebních šatech exkluzivně jako první, je v našem salonu možné zajistit na daný model tuto premiérovou exkluzivitu. Garantujeme poté 100% jistotu naprosto nového, nikdy nepoužitého modelu jen pro váš svatební den.

Další bezplatnou službou je možnost nechat se u nás před obřadem obléci a vyhnout se tak stresu, že něco nebude nesedne, jak má i u náročnějších zákaznic. Již mnoho let se snažíme našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc, být tím nejsvědomitějším partnerem při výběru svatebních šatů a doplňků a jednoduše udělat tento předsvatební zážitek co někrásnější. Naším cílem vždy byly a nadále budou jen spokojené nevěsty.

Zpět

Další články:

Svatební inspirace

zobrazit menu