Články pro Vaši inspiraci na svatbu

Inspirace pro Vaši svatbu nově také na Vysočině

Inspirace pro Vaši svatbu nově také na Vysočině

Mgr. Andrea Vávrová - 08.10.2021 (přečteno 245x)

Havlíčkův Brod, listopad 2021 Dovolte nám představit nový Svatební veletrh Vysočina, který pořádáme v Havlíčkově Brodě v pomyslném středu Kraje Vysočina. Toto královské město jsme vybrali pro dobrou dosažitelnost z okolních měst tak, abychom vám snoubencům na jednom místě nabídnuli vše, co budete na své svatbě potřebovat.  

Kdy a kde se můžete na Svatební veletrh Vysočina těšit?

V pátek a sobotu 12. a 13. listopadu 2021 v Kulturním domě Ostrov Havlíčkově Brodě.

Pozvánka na Svatební veletrh VysočinaNa snoubence čeká po oba dva dny doprovodný program veletrhu, který začne v pátek ve 14:00 hodin a pokračovat bude v sobotu od 10:00 hodin dopoledne.

Oba dny budete mít možnost seznamovat se svatebními dodavateli, našimi vystavovateli, kteří snoubencům představí svoje služby a produkty: můžete se těšit na ručně vyráběné snubní prsteny z rodinného zlatnictví, budoucí nevěsty si prohlédnou nejen během módních přehlídek svatební šaty z hedvábí, šifonu, třpytivých flitrů a perliček, ale třeba i šaty v boho stylu. Načerpáte inspiraci na krásné kytice, zdobení svatební tabule a jak ozdobit skleničky. 

Pánové si přijdou na své u elegantních obleků a jistě rádi ochutnají svatební mini zákusky.

pátek 12. listopadu - od 14 do 18 hodin
sobota 13. listopadu - od 10  do 15 hodin    
Vstup ZDARMA

Vyberete si svého kameramana, fotografa, nebo také hudbu na svatební obřad. Vizážistky budoucí nevěsty nalíčí a proberou s vámi tu správnou předsvatební péči o pleť.

Poradíme, jak vše správně sladit, kde pořídit prstýnky, svatební kytici, pozvánky, na co nezapomenout u svatební hostiny, kterou už tradičně zdobí svatební dort. Nabídneme vám nejen sladkosti, ale i možnosti, jak v moderním duchu vše zařídit jednoduše, aby vás to nestálo zbytečně času, nervů a peněz.

Co všechno vás čeká? Na co všechno se můžete těšit? Věříme, že toho bude hodně. Přijďte se podívat. Vstup je zdarma.

Další informace najdete na www.svatebni-veletrh-vysocina.cz a na našem facebooku a instagramu.

Zpět

Další články:

Svatební inspirace

zobrazit menu