Články pro Vaši inspiraci na svatbu

Inspirace pro Váš svatební den po šestnácté v Pardubicích

Inspirace pro Váš svatební den po šestnácté v Pardubicích

Adéla Trávníčková - 22.01.2020 (přečteno 1032x)

Pardubice, leden 2020: Konec ledna patří v Pardubicích tradičně svatebnímu veletrhu, jehož letošní 16. ročník přivítá poslední lednový víkend zamilované páry, snoubence a jejich rodiny v centru Pardubic. Brány svatebního veletrhu se otevřenou v sobotu 25. ledna 2020 v 10,00 hodin v překrásném foyer budovy ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích.

Tradičně na svatebním veletrhu najdete širokou paletu inspirace a posledních trendů svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy a ostatní muže na svatbě, svatební hosty. Nebudou chybět ani snubní a zásnubní prsteny za snížené veletržní ceny, svatební kytice, dekorace květinové i svatební, ochutnávky cukroví a svatebních dortů, ale také slaného pohoštění.

Zazní také hudba nejen k obřadu, ale také doprovod na svatební hostinu a posvatební zábavu, uvidíte ukázky tanečních vystoupení, které mohou roztančit nejen Vaši svatbu. Letošní novinkou bude také vystoupení kouzelníka a svatební mikromagie, která Vás může očarovat kdekoliv v prostorách veletrhu.

Snoubenci se mohou na památku vyfotit ve fotobudce, prohlédnout si práci hned několika profesionálních fotografů a videokameramanů, kteří zachytí Váš den D do nezapomenutelných fotek a videa.

Na žádné veselce by nemělo chybět dobré jídlo a pití, proto u nás najdete také několik restauracích, penzionů i hotelů, kde si můžete uspořádat své svatební veselí, dále také cateringové společnosti, které zařídí Vaši svatební hostinu třeba i u Vás na zahradě.

„Svatební veletrh má opět pro návštěvníky připravena tři plná patra s více než 50 vystavovateli se vším, co potřebují pro svůj slavnostní svatební den. Snoubenci mohou na veletrhu zařídit svoji svatbu prakticky od A do Z. Od nabídky místa pro svůj svatební obřad až svatební cestu. Nezapomínáme na nevěsty, které chtějí být ve svůj svatební den nezapomenutelně krásné. Takové, jaké si to už jako malé slečny vysnily. Proto v každé patře veletrhu najdete vizážistku, případně i kadeřnici, která Vám ochotně a ráda poradí s vhodnou vizáží právě pro Vás,” říká Adéla Trávníčková.

doprovodném programu samozřejmě uvidíte především módní přehlídky svatebních šatů, který je letos celkem 10 a dále také oblečení a klobouky pro maminky snoubenců, uslyšíte skladby pro svatební obřady hrané na harfu či smyčcové duo a trio. Vizážistka promění nenalíčenou modelku v okouzlující nevěstu. Letošní  program bude nejen čarovný, ale také jako vždy bohatý, stejně tak jako tombola.

Otevírací doba veletrhu:

Sobota 25. ledna 2020 od 10 do 17 hodin
Neděle 26. ledna 2020 od 10 do 16 hodin
Vstup je ZDARMA

Přijďte, jste srdečně zváni a těšíme se na Vás!

Lákavou nabídkou je možnost vyhrát v soutěži svatební cestu do luxusního lázeňského resortu TREE of LIFE**** v Lázních Bělohradě.Soutěž o svatební cestu svatební veletrh Pardubice

 

 

Další informace najdete na webu Svatebního veletrhu Pardubice nebo na facebookové události.

Zpět

Další články:

Svatební inspirace

zobrazit menu