Články pro Vaši inspiraci na svatbu

Svatební veletrh Pardubice se v roce 2021 mění na svatební ONLINE veletrh

Svatební veletrh Pardubice se v roce 2021 mění na svatební ONLINE veletrh

Adéla Trávníčková - 06.01.2021 (přečteno 822x)

Pardubice – Konec ledna vždy tradičně patřil svatebnímu veletrhu Pardubice. V lednu 2021 by se konal již 17. ročník. Leč doba a hygienicko-epidemilogická opatření jsou neúprosná a veletrh se v tradiční podobě „na živo“ konat nemůže. To ovšem nezastavilo organizátory tohoto nejdéle pořádaného, chcete-li nejstaršího, svatebního veletrhu v ČR. Tak vznikl svatební ONLINE veletrh 2021, který se může dle všech nařízení uskutečnit, je bezpečný jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky. Svatební ONLINE veletrh přivítá snoubence, jejich rodiny a všechny zamilované páry 30. a 31. ledna 2021 v pohodlí vlastních domovů. Nebudete potřebovat žádnou speciální techniku - jen počítač či tablet nebo mobil. Nečeká Vás žádná virtuální realita, ale spojení kvalit online světa na 1 místě, a to na webu.

Tradičně veletrh nabídne širokou paletu svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy a ostatní pány, výběr snubních a zásnubních prstenů, svatebních květin a dekorací, cukroví a svatebních dortů a mnoho dalšího…

Sobota 30. ledna 2021 – od 10 do 18 hodin
Neděle 31. ledna 2021 – od 10 do 15 hodin
Vstup ZDARMA

Zazní také hudba nejen k obřadu, ale také doprovod na svatební hostinu a posvatební zábavu, uvidíte ukázky svatební zábavy v podobě tanečních vystoupení. Snoubenci si budou vybírat práci hned několika profesionálních fotografů a videokameramanů, kteří zvěční Váš den D do nezapomenutelných fotek a videa.

Na žádné veselce nesmí chybět dobré jídlo a pití, proto veletrh nabídne také možnosti hotelů a restaurací, kde si lze uspořádat svatební hostinu nebo cateringové společnosti, které zařídí Vaši hostinu třeba i u Vás na zahradě. Také pro snoubence, kteří chtějí mít svatbu doma a ve své režii, máme mezi vystavovateli několik dodavatelů, kteří Vám např. zajistí domácí prosecco bar nebo zajistí profesionální kávovar včetně kávy.

Svatební ONLINE veletrh má opět pro návštěvníky připravenou širokou paletu vystavovatelů se vším, co potřebují pro svůj slavnostní svatební den. Páry si vyberou vše od A do Z. Od nabídky místa pro svůj svatební obřad až svatební cestu. Nezapomínáme ani na nevěsty, které chtějí být ve svůj svatební den nezapomenutelně krásné. Pro ně jsou připraveny kosmetické poradkyně a vizážistky, případně i kadeřnice, které ochotně a rády poradí s vizáží,” říká jednatelka pořádající agentury.

Letošní novinkou, díky ONLINE verzi veletrhu je rozšíření do kraje Vysočina a také do Královéhradeckého kraje. V doprovodném online programu samozřejmě uvidíte především módní přehlídky svatebních šatů, uslyšíte skladby pro svatební obřady hrané na harfu, vystoupí možná i kouzelník. Budeme mluvit o současných trendech ve všech svatebních odvětvích. Program bude jako vždy bohatý.

Pro všechny, kdo budou mít v roce 2021 svatbu, máme připravenou jednoduchou soutěž o svatební cestu do luxusního Spa resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohradě.

Druhou připravenou soutěží je zapůjčení nejnovějšího modelu Hyundai Tuscon na vaši svatbu od společnosti AutexCar, dealera značky Hyundai v Havlíčkově Brodě. Sledujte FB profil, pravidla soutěže již brzy.

 Tradiční je vstup ZDARMA, což platí i pro na ONLINE veletrh. 

Další informace najdete www.svatebni-veletrh-pardubice.cz

Zpět

Další články:

Svatební inspirace

zobrazit menu