Články pro Vaši inspiraci na svatbu

Chcete originální dort, výborné cukroví? Výběr cukrárny je důležitý...

Chcete originální dort, výborné cukroví? Výběr cukrárny je důležitý...

Cukrárna Brandýs nad Orlicí - 23.02.2015 (přečteno 2579x)

 

Vážení návštěvníci portálu www.svatebni-inspirace.cz

dovolte , abychom se Vám, jakožto našemu potencionálnímu zákazníkovi, představili. Na trhu se pohybujeme od roku 1996 a v podvědomí zákazníků jsme známí pod obchodní značkou Cukrárna NA VÝSLUNÍ. Jsme firma, zabývající se produkcí pekařských a cukrářských výrobků, maloobchodním i velkoobchodním prodejem a rozvozem těchto svých výrobků a od roku 2014 nově provozujeme také e-shop, který slouží jak pro velkoobchodní partnery k zadávání svých objednávek, tak i pro individuální objednávky maloodběratelů. Najdete nás ve východočeském městečku Brandýs nad Orlicí, kde je vedle prodejny také soustředěna  veškerá naše výroba. Navštívit nás můžete i v nedalekém městě Ústí nad Orlicí, kam jsme před několika lety expandovali s další vlastní prodejnou, která se úspěšně zařadila mezi nejnavštěvovanější podniky ve městě. V roce 2015 plánujeme otevření podnikové cukrárny také v nedalekém Vysokém Mýtě.

V naší nabídce nechybí vedle tradičních cukrářských výrobků, jakými jsou například větrník, likérová špička, žloutkový věneček, indiánek, punčový řez a mnoho dalších, také výrobky vlastní, které jinde nenaleznete v takové podobě jako u nás. Zde se jedná zejména o jogurtové řezy, smetanové dortíky a o různé variace ovocných řezů. Z pekařských výrobků jistě stojí za zmínku máslové koláče (velmi oblíbené na svatby a jiné oslavy), rohové koláče, kynuté buchty či jablkové záviny.

                  

Veškerá výroba u nás je řemeslného charakteru a probíhá podle tradičních postupů a receptur. Zásadně při výrobě nepoužíváme margaríny ale máslo, ne šlehačku rostlinného původu ale pravou živočišnou šlehačku a ani v případě kvality dalších surovin neděláme kompromisy, které by mohli zhoršit kvalitu našich výrobků.

Nespecializujeme se sice pouze na svatební hostiny, ale máme za sebou mnoho zakázek tohoto typu a tedy i bohaté zkušenosti. Na Vaši svatbu jsme připraveni vyrobit nejen dorty, ale můžete si u nás vybrat i z několika druhů svatebních koláčů a mnoha druhů minizákusků či standardních zákusků. Možnosti jsou opravdu široké. Může se však stát, že přece jen v našem sortimentu nenaleznete přesně to, co hledáte. V takovém případě jsme připraveni řešit Vaši zakázku zcela individuálně.

                                                    

Veškeré objednané dobroty lze samozřejmě vyzvednout na kterékoli z našich prodejen, ale protože víme, že organizace svatby může být časově velmi náročná, snažíme se pomoci i v tomto směru. Nabízíme našim zákazníkům možnost dopravy objednaných výrobků chladícím vozem na místo, které si sami určí.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím našeho webu www.cukrarna-brandys.cz, kde naleznete vedle našeho kompletního sortimentu, který lze přímo z e-shopu objednat, také mnoho dalších užitečných informací o naší cukrárně. Aktuality z dění v cukrárně a informace o probíhajících či připravovaných akcích pak můžete sledovat na našem facebookovém profilu www.facebook.com/cukrarnabrandysnadorlici.

Zpět

Další články:

Svatební inspirace

zobrazit menu